Intra–Lock Miniimplanty zębowe (M.D.I.) do stabilizacji dolnej protezy ruchomej

W systemie stosowane są sterylne implanty z zatrzaskiem kulkowym do stabilizacji dolnych protez ruchomych.

 

System miniimplantów zębowych (M.D.I.) firmy IMTEC oparty na selektywnym wszczepianiu samogwintujących się, wykonanych z tytanowego stopu implantów o małej średnicy (1.8 mm) znajduje zastosowanie przypadku problemów ze stabilizacją dolnych protez ruchomych.

 

Umożliwia minimalnie inwazyjną, przystosowaną do natychmiastowego obciążenia czynnościowego rekonstrukcję uzębienia o charakterze ostatecznym na bazie miniimplantów zębowych

 

Implanty te mogą być osadzane rutynowo, z zastosowaniem jedynie znieczulenia miejscowego, techniką której inwazyjność ograniczona jest do minimum. Postępowanie zgodne z instrukcją pozwala obciążyć je natychmiast po wszczepieniu.

 

Miniimplanty zębowe (M.D.I.) firmy IMTEC z zatrzaskiem kulkowym, który składa się z czapeczki (panewki) i kulki – (O-Ball Implants) dostępne są w czterech długościach: 10,13,15,18 mm, co pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie dostępnej tkanki kostnej.

 

Mini Implanty Sendax są samogwintujące i wkręcane w kość przy pomocy ręcznych kluczy o stopniowo rosnącym momencie obrotowym.

 

Do stosowania systemu nie jest potrzebny mikrosilnik chirurgiczny, a jedynie zwykły mikrosilnik unitu ( do wykonania nawiertu pilotażowego) oraz załączone klucze ręczne.

 

Miniimplanty MDI z zatrzaskiem kulkowym (O-Ball) są sterylne.

Lokalizacja

Formularz kontaktowy